İyontoforez ve terleme

İyontoforez ve terleme

İyontoforez aracılığıyla terlemeyi yok etmek için Electro Antiperspirant özel cihazı ile terlemeye maruz kalan yerlere düşük elektrik akımı uygulanır. Soğuk ve terli avuç, ayak ve koltuk altından iyontoforez ile sorunsuz kurtulmak mümkündür. Aşırı terlemeden kaynaklanan ayak kokusunu da söz konusu cihaz ile gidermek mümkündür.


100°C 'de saunada Electro Antiperspirant ile


Ter sorununa maruz kalan alanları musluk suyuna batırır ve elektrotlar aracılığıyla suya uygun frekanslı çok düşük elektrik akımı uygulanır. Bu uygulama daima aynı anda sadece tek avuçlar veya ayaklar veya koltukaltı için yapılır, en fazla 12-24 dakika sürer.


İyontoforez cihazı 1 ila 3 haftalık süresi için düzenli olarak kullanıldıktan sonra aşırı terleme aniden yok olur. Sonra devam ettirme safhası gelir. Bu safha esnasında terleme yavaş dönmeye başlarsa iyontoforez 14-40 günde bir kullanılır.


Electro Antiperspirant cihaz hakkında daha fazla bilgi
Tavsiye edilen iyontoforez cihazı

Electro Antiperspirant cihaz üst teknolojinin temsilcisi olmakla birlikte iyontoforez uygulama piyasasında en güçlü cihazlarından biridir. Bu cihazın yüksek verimliliğine ve hızlı sonuçlarına dünya çapındaki kullanıcılar tarafından değer verilir. Electro Antiperspirant kalem pillerinden beslendiği için kullanılması mümkün olan şarj edilebilir pilleri kullandığınızda terleme tedavi masraflarını minimuma azaltırsınız. Kalem piller kullanımı gibi sertifikalı üretim sistemi ve ürünün etkili tıbbi cihaz onayı da yüksek emniyete katkıda bulunur.


Electro Antiperspirant tüm terleme çeşitlerine uygun olup avuç, ayak ve koltuk altı alanlarına kullanılabilir. Ürünün 50 günlük para iade garantisi vardır. Yani cihaz sorunlarınıza son vermezse kolayca paranızı geri alırsınız.


Electro Antiperspirant sertifikalı bir tıbbi cihaz olduğundan dolayı bu tür ürünler için belirlenen sıkı kalite ve emniyet kriterlerini karşılanır.